Поиск

"Велику малу брехню" продовжать на другий сезон - «шоу бизнес»

Новости шоубизнеса онлайн Плеер откроеться в верху 18-04-2017, 22:28 Просмотров:  ( 4 ) Добавил: Administrator

«Краткое содержание» • Про це замислились і автор, і режисер

  Австралійський автор твору Ліана Моріарті неодноразово чула прохання про продовження серій і вже ...

   
  Про це замислились і автор, і режисер Австралійський автор твору Ліана Моріарті неодноразово чула прохання про продовження серій і вже почала планувати можливий другий сезон: «Я почала думати про те, як це можна продовжити, - сказала Моріарті виданню «The Sydney Morning Herald». Продюсери попросили мене подивитися, чи зможу я придумати якісь ідеї. Я б не стала писати нову книгу, але, можливо,
 • Категория раздела: Новости / Шоу Бизнес
 • «Полное содержание»

  Про це замислились і автор, і режисер

  Австралійський автор твору Ліана Моріарті неодноразово чула прохання про продовження серій і вже почала планувати можливий другий сезон:

  «Я почала думати про те, як це можна продовжити, - сказала Моріарті виданню «The Sydney Morning Herald». Продюсери попросили мене подивитися, чи зможу я придумати якісь ідеї. Я б не стала писати нову книгу, але, можливо, придумаю нову історію, а потім ми подивимося, що станеться. Я абсолютно відкрита до цього, тому що одного разу я почала це робити, і було дуже весело спостерігати за своїми можливостями, і знову побачити цих персонажів буде щастям. І, безумовно, є куди рухатися».

  Першим, про що подумала автор, це розширити історію Бонні (зіграну Зої Кравіц), а також продовжити заплутану і неоднозначну історію Селести (Ніколь Кідман): «Як би вона (Селеста) почувалася далі? Вона все ще сумує чи ні? Для припинення жахливих відносин, в які вона вплуталася, я думаю, що було б дуже цікаво їх ще досліджувати. Так що є багато різних сюжетних ліній». Автор також зазначила, що вона отримала позитивні відгуки від акторів, у тому числі від Різ Візерспун, яка не тільки знялася в серіях, але і стала продюсером телешоу. «Я думаю, всі дуже захоплені», - сказала Моріарті. «Їм всім подобалося працювати разом».

  При цьому режисер першого сезону Жан-Марк Валле зазначив, що він не хотів би другого сезону серіалу: «Давайте рухатися далі і робити щось ще», сказав він. «Якщо є можливість возз'єднатися з Різ, Ніколь і цими персонажами, звичайно, я буду частиною цього, але «Little Big Lies One» - це одноразова угода. «Little Big Lies 2»? Щоб підкріпити ваші здогадки про персонажів і все? Ми не дамо вам другого сезону, тому що це було так добре, навіщо це псувати?»

  Джерело: multikino.com
  Ещё не добавлено ниодного комментария. Станьте первым.

  «Скриншоты»

  Последние новости - «Актёры»

  16-12-2016, 18:45 Марио Касас - биография актера на ! - «Актёры»

  Первый его дебют в кино был в фильме Антонио Бандероса "Летний дождь"

  25-09-2016, 21:27 Роберт Паттинсон - все про актера на . - «Актёры»

  Британский актёр, модель и музыкант

  25-09-2016, 21:23 Екатерина Гусева - «Актёры»

  Российская актриса театра и кино

  25-09-2016, 21:11 Наталья Вдовина - «Актёры»

  Российская актриса театра и кино

  1-04-2015, 01:45 Янина Лисовская - «Актёры»

  Янина Лисовская (, Актриса)

  Янина Лисовская родилась в 1961 году в Москве. Отец актрисы- ...


    ...