→  "Велику малу брехню" продовжать на другий сезон - «шоу бизнес»

Про це замислились і автор, і режисер

Австралійський автор твору Ліана Моріарті неодноразово чула прохання про продовження серій і вже почала планувати можливий другий сезон:

«Я почала думати про те, як це можна продовжити, - сказала Моріарті виданню «The Sydney Morning Herald». Продюсери попросили мене подивитися, чи зможу я придумати якісь ідеї. Я б не стала писати нову книгу, але, можливо, придумаю нову історію, а потім ми подивимося, що станеться. Я абсолютно відкрита до цього, тому що одного разу я почала це робити, і було дуже весело спостерігати за своїми можливостями, і знову побачити цих персонажів буде щастям. І, безумовно, є куди рухатися».

Першим, про що подумала автор, це розширити історію Бонні (зіграну Зої Кравіц), а також продовжити заплутану і неоднозначну історію Селести (Ніколь Кідман): «Як би вона (Селеста) почувалася далі? Вона все ще сумує чи ні? Для припинення жахливих відносин, в які вона вплуталася, я думаю, що було б дуже цікаво їх ще досліджувати. Так що є багато різних сюжетних ліній». Автор також зазначила, що вона отримала позитивні відгуки від акторів, у тому числі від Різ Візерспун, яка не тільки знялася в серіях, але і стала продюсером телешоу. «Я думаю, всі дуже захоплені», - сказала Моріарті. «Їм всім подобалося працювати разом».

При цьому режисер першого сезону Жан-Марк Валле зазначив, що він не хотів би другого сезону серіалу: «Давайте рухатися далі і робити щось ще», сказав він. «Якщо є можливість возз'єднатися з Різ, Ніколь і цими персонажами, звичайно, я буду частиною цього, але «Little Big Lies One» - це одноразова угода. «Little Big Lies 2»? Щоб підкріпити ваші здогадки про персонажів і все? Ми не дамо вам другого сезону, тому що це було так добре, навіщо це псувати?»

Джерело: multikino.com

Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
КОММЕНТИРОВАТЬ

Другие виды спорта
Популярный ролик
АВТО/МОТО
Лыжные виды спорта
Баскетбол