→  50-річна Рената Литвинова поділилася рецептом молодості - «шоу бизнес»

Актриса розповіла, що допомагає їй зберегти бездоганний зовнішній вигляд

Актриса і режисер Рената Литвинова викликає захват у своїх шанувальників. Але іноді Литвинову звинувачують в тому, що секрет її молодості криється в пластичних операціях, про які вона вважає за краще мовчати. Однак сама знаменитість вважає, що можна обійтися без хірургічного втручання завдяки сучасній косметології.

"Незважаючи на якісь страшні чутки, я можу пройти огляд, що я не робила ніяких підтяжок, це було б видно. Я ходжу до улюбленого косметолога. Роблю максимум догляду, пробую якісь креми. Все одно настає момент, коли ти не можеш битися з силою тяжіння, щось потрібно робити. є способи і технології, які допомагають уникнути підтяжок і інших радикальних заходів. Ходжу на процедури і коли є час – на спорт", – міркує Литвинова.

Читайте також: Аніта Луценко повернула собі ідеальну вагу

Артистка вважає, що надмірна втома згубно позначається на самопочутті. "Потрібно оберігати себе від стресу. Я привчаю себе, що якоїсь миті треба зупинитися і поберегти себе. Тому що, якщо у тебе немає здоров'я, ти нікому не потрібен. Ну хіба що твоїм батькам, близьким. І то не завжди", – заявила Рената в інтерв'ю.

Джерело: segodnya.ua

Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Новости сегодня

КОММЕНТИРОВАТЬ
Комментарии для сайта Cackle


Новости сегодня
Другие виды спорта
Популярный ролик
АВТО/МОТО
Лыжные виды спорта

Баскетбол