→  Рудий з "Гри престолів" зіграє близнюків у новому серіалі - «шоу бизнес»

Норвезький актор Крістофер Хівью, відомий за роллю Тормунда в "Грі престолів", виконає головну партію в восьмигодинному скандинавському драматичному трилері "Twin" ("Близнюк"). Вірніше, відразу дві головні партії: актор зіграє братів-близнюків, пише Digital Spy.

Норвезький міні-серіал, зйомками якого керує сценарист і режисер Крістофер Меткалф, розповість історію братів Еріка і Адама, схожих один на одного, як сестри Олсен. Одного разу безладний серфінгіст Ерік втрачає буквально все, що мав, і вирішує звернутися за допомогою до свого більш успішного брата-близнюка Адама, якого не бачив п'ятнадцять років. Однак Адам допомогти відмовляється. Між героями спалахує суперечка і бійка, в ході яких Ерік і дружина Адама Інгрід випадково вбивають останнього.

Читайте також: "Мізинець" з "Гри Престолів" зіграє у "Гострих козирках"

Щоб приховати злочин і врятувати сім'ю брата, Ерік видає себе за Адама. Однак його страшна таємниця опиняється під загрозою викриття, коли старий друг Адама починає щось підозрювати.

"Це проект-мрія, яким я по-справжньому захоплений. Дуже чекаю, щоб показати його публіці", - говорить Крістофер Хівью.

Зйомки серіалу стартують наступної весни в Норвегії. Прем'єра відбудеться на місцевому каналі NRK в січні 2019 року.

Хівью зараз можна спостерігати в восьмому "Форсажі", де він грає праву руку хакерши-злодійки в особі Шарліз Терон. Влітку актор повернеться в образі Тормунда в сьомому сезоні "Гри престолів".

Джерело: okino.ua

Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
КОММЕНТИРОВАТЬ

Другие виды спорта
Популярный ролик
АВТО/МОТО
Лыжные виды спорта
Баскетбол